| Georgykakyt a întrebat:

As vrea si eu niste povesti de groaza mai noi ca pe celelalte le-am citit

Răspuns Câştigător
| JLOJLOJLOJLOJLO a răspuns:

Poate nu ma crezi da eu iiti zic ca i reala.
am fost cu mariuca si volumia in padure dupa hiribe, si ne-am tat dus pan' in alta padure mare in care se povestea ca sant lupi si tat felu de animale oh go on Am ajuns pan la cabana vanatoruli da usa era inchisa da am vazut pa jam ca cainele lui era acolo da era mancat de ceva si asea putea a mortaciuni si ase m`am spariet si am fujit da nu le am mai vazut pa fete numa pa volumia care era in pom si la 2 metr mai incolo era un lup care avea ceva rosu la gura ca o bucata de cane, no am stat acolo pan o plecat lupu ala cam pan la 9 seara ce o mars de acolo.
voli era asa de fricoasa ca a picat si so julit la pom de numa. am cautat-o mult pe mariuca da nuera niciunde. atunci o vinit vanatoru si-o zis ca aici nu exista lupi da culmea ca eu am vazut unu. am tot mers si am vazut o balta, ciudat era visinie si era mariuca acolo atunci o fujit voli la ea si nu mai avea fata si o mana atunci voli o lesinat de frica langa ea si eu am fujit de acolo si nu mam mai intors. am fost si am chemat politia si o mars acolo da nu era niciuna dintre marie si voli erau numa niste cionte maricu un picut de sange pa ele. da era inca balta ceie acolo. am fost acasasi i-am zis la bunicu tot da mi-a zis bunicu ca nu este niciun vanator in padurea aia de vreo 50 de ani, ca o incercat sa omore tati lupi si o reusit da catalu lui o murit atunci el so impuscat so invelit intr-un cearceaf in cabana si era canile langa el de aceia putea asa de tare, m-am uitat pe jam da bine ca nu l-am vazut si pe el vanatoru sau ramasitele lui, da inca nu stiu cum o murit marie si volumia ca padurea era pustie si dupa 2 ani de investigatii leo gasit pe amandoua in cabana da leo fost frica sa mearga politia acolo da totusi unu o intrat da no mai iesit de acolo. dupa 5 ani cabana aia nu o mai vazuse nimeni in acea padure darcand trece lumea pe acolo aud niste zgomote si un batran a murit acolo in acea vreme ca a cazutun copac si atunci peste 7 ani a mers in excursie o clasa si eu le-am zis sa nu marga acolo da nu mo ascultat si unu era spanzurat si unu o ajuns la spital ca o vazut nu stiu ce chestie cu 5 capuri dau 6 dar avea picioare de animal si capete de om din care unul nu avea fata, de atunci m-am mutat din satu ala si nici nu ii mai pronunt numele niciodata cat traiesc!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe www.spectrulrealitatii.ro/ si ai multe povesti.