| Bojthe a întrebat:

As vrea sa ma decolorez singura si mai apoi sa ma vopsesc aramiu Orange ceva in genul asta! Ce decolorant ar trebui sa folosesc? Am parul castaniu inchis

5 răspunsuri:
| Bojthe explică:

Ideea e ca eu am parul http://www.google.ro/......tp?/imgres ( nu sunt eu in poza) si as vrea ceva de genul http://www.google.ro/......tp?/imgres Am auzit ceva cum ca daca pui pigmmenti naturali in vopsea ea persista. Ar fi mai bine sa ma fac la coafor?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bojthe):

Da mult mai bine decat sa te trezesti cu parul verde mai bine du-te la coafor.

| Bojthe explică:

Dupa ce am citit aseara catva articole de tema asta am decis sa merg la coafor. Multumesc pentru raspunsuri

| PsihopedagogCristinaM a răspuns:

Pudra decolorantahappy

| JustMe16 a răspuns:

Poti sa folosesti decolorant de la KALLOS, insa eu te-as sfatui sa nu iti decolorezi parul. Iit spun din propria experienta ca o sa ramana foarte urat dupa. Firul de par va fi distrus total, se va intinde ca guma de mestecat si vopseaua nici nu o sa prinda bine, nici nu o sa stea pe par mai mult de 2-3 luni, apoi o sa te trezesti cu un galben ciudatel in par. A, si partea cea mai urata, nu o sa poti sa il mai aranjezi cu nimic (placa, ondulator, etc). Deci sfatul meu este sa ajungi la culoarea pe care o vrei treptat, dar daca tu chiar vrei sa te decolorezi, foloseste macar produse bune, precum cel pe care l-am mentionat mai sus. Succes!