| MyLoveIsOnlyForYouButDontWorryIHaveAEmoHeart a întrebat:

As vrea sa stiu, daca am parul castaniu inchis(aproape brunet) si imi vopsesc parul cu nuante de blond, intr-adevar se deschide parul la culoare? Si daca da, cu cate tonuri ? Si ce nuanta de vopsea ar trebui sa-mi cumpar sa-mi deschida parul ?
ps: nu as vrea sa ma decolorez, deoarece am un par foarte sanatos si lung big grin.

Răspuns Câştigător
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Si eu am culoarea parului in genul tau si mi-am cumparat mai demult aiurea de la Garnier blond platinat, mi-am facut cateva suvite acum 2 saptamani si intr-adevar mi-a deschis putin culoarea parului, nu foarte mult dar daca te vopsesti de mai multe ori se va deschide tot mai mult.Succes!