| BubbleShoot a întrebat:

Buna!
Sunt bruneta ( un castaniu inchis) si as vrea o schimbare de look, adica sa ma vopsesc roscata. Ar trebui sa imi decolorez parul nu? As vrea pareri, oare are rost ..sti ca il voi deteliora, dar mi-as dori o schimbare. Funda! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| hohi a răspuns:

Ca sa te faci roscata din castaniu inchis nu trebuie sa te decolorezi deloc! Daca vei face asta, pe langa faptul ca iti vei arde parul ingrozitor de tare si il vei avea ca o matura (nu il mai refaci cu nici un tratament din lume), iti va iesii si o culoare rosu aprins ca si ciocanitoarea audi. happy Alege-ti nuanta preferata de roscat si aplic-o direct pe par, recomand vopseaua de la Loreal (exista una fara amoniac) care nu arde DELOC parul. Succes

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat