| RorySan a întrebat:

As vrea sa ma uit la un anime dar nu stiu care
as vrea cv nu chiar gen dar cv cv cu swort art online
nu stiu la ce sa ma mai uit
vreau cv cu mai multa actiune. dar sa fie si cv romantic
ce imi recomandati
multumesc

5 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Nu prea stiu anime-uri asemanatoare cu SAO mai mult de 5%.
Mie mi-au placut mult Owari No Seraph si Soredomo Sekai. Soredomo este romance actiune si Owari are mai de toate. Pe Owari chiar il recomand. Mi-a placut mult si o sa aiba in curand si un al 2-lea sezon.
Bafta!

| Sakura13574 a răspuns:

Danmachi
Log horizon(mie nu imi place, dar tot despre blocatul intr-un joc este)

| RorySan explică (pentru Sakura13574):

Nici mie nu imi place log horizon

| RorySan explică (pentru Sakura13574):

Ma uit la Danmachi este asa de frumos.Mersi ca mi l-ai recomandata happy

| Aggares a răspuns:

Încearcă ''Accel World'' este vorba tot despre un joc xD. Dacă nu la'i mai vazut pănă acum, cred că o să îţi placă.; d