| Morenna10 a întrebat:

As vrea sa vad cum va descrieti voi in cat mai multe cuvinte.De la o vreme sunt foarte curioasa cum se descriu oamenii. Dau funda.As da la toti dar... oricum astept sa va descrieti:*

Răspuns Câştigător
| DiamondShine a răspuns:

Sunt o fire sensibila,uneori chiar prea sensibilahappyam idei bune cand este vorba de petreceri, distractie si alte chestii interesante, sunt putin misterioasa deoarece nu las pe nimeni sa ma cunoasca in totalitate.imi place dansul, moda, motoarele si masinile tari.Prefer baietii cuminti dar nu pampalai.Nu-mi plac figurile si figurantii.Sunt destul de draguta si finuta cat sa atrag toata atentia asupra mea,iar cand este vorba de studii,sunt foarte atenta la ceea ce fac,invat pentru a ajunge cat mai sus deoarece`Imi place innaltimea`.Nu sunt increzuta, nu sunt mincinoasa, detest minciuna.Sunt prietena ideala pentru cineva care este deschis/a si sincer/a cu mine.Sunt inteligenta si stiu sa ma descurc in diferite situatii, sunt o persoana saritoare, dornica sa ajute oricand este necesar.Nu sunt razbunatoare, nu port ranchiuna, dar cateodata pot sta suparata pe cineva timp indelungat.Iert repede, dar uit greu.

4 răspunsuri:
| Morenna10 explică:

Foarte frumos.mersi mult:*

| Morenna10 explică:

Tristhappy fara suparare, fiecare isi traieste viata cum vreawinking

| Originalone a răspuns:

Hai sa ma descriu si eu...
Desi nu stiu prea multe despre mine ca nu ma cunosc deloc in totalitate.
Cand sunt beat am si cate 2, 3 femei pe noapte.
Cand sunt treaz n-am niciuna ca n-am tupeu in mine.
Imi plac femeile la cine nu-i place,le dau cate o partida buna de sex apoi valea la altu care isi asteapta randul.
Cand sunt drogat cu cofeina parca zbor pe aripiile vantului,dar tot in pat sunt ca ma doare capul.
Imi place sa jignesc femeile si daca nu am un motiv anume.
Spun ceea ce gandesc fara nici o remuscare,adica daca imi trece sa injur,injur si gata.
De asta sunt original ca imi permit femei la greu, desi nu am una stabila.
Imi place sa agat femei de pe TPU, le mai dau cate o bascula si apoi pa si ceau.

| Allix13 a răspuns:

Topic gresit...