| ZambetheCaptive a întrebat:

Cum descrieti voi numele Paula? Este destul de rar si chiar sunt curioasa daca cineva ar vrea sa se numeasca asa, sa descrie acest numehappy.

4 răspunsuri:
| xxdd a răspuns:

Numele Paula are un mare defect din cauza unei reclame prostesti care o asociaza cu o "vacuta" http://www.youtube.com/watch?v=pIuP_8gDm2M

| iloveunicorns a răspuns:

Pe o colegă de-amea o cheamă Paula şi când supără pe cineva, o insultă că acea publicitate, noroc că e bună la carte...

| DeniZu a răspuns:

Colega mea de banca se numeste Paula...Paula mea este genul de persoana care are momente si momente, de la extaz, fericire, la nervozitate...

Răspuns utilizator avertizat