| diana1137 a întrebat:

Asta este o intrebare pentru cei care se uita la anime-uri

acum putin timp am auzit de un anime dar nu mai stiu cum se numeste, stiu ca este vorba despre o fata populara si frumoasa si despre un baiat dragut (frumos) care se indragostesc, dar baiatul nu prea face mare lucru in anime mai mult fata face cam tot anime-ul si stiu ca parca aveau parul maro deschis sau asa ceva
si ca aparea cate un episod pe saptamama

5 răspunsuri:
| neca a răspuns:

B Gata H Kei: Yamada's First Time. cred

https://www.google.ro/......ps?/search

| Never4ever a răspuns:

Poate B Gata H Key dar am o intrebare daca iti amintesti..era ecchi?

Răspuns utilizator avertizat
| ryuu a răspuns:

Daca spui ca anul asta si era ongoing, atunci sigur nu este B Gata H Key (este din 2010).
Concret, nu prea imi dau seama ce anime este. Desi nu sunt 100% sigur de urmatoarele nume, totusi o sa incerc.
- Amnesia
- Brothers Conflict
- Sakurasou no Pet na Kanojo
- Little Busters

| pitik36 a răspuns:

Cred ca este Toaradora, oricum ti-l recomand din toata inima este un anime grozav. Poti sa il vezi aici:

http://www.deseneanimeonline.ro/category/teradora/