| WeebGodAkane a întrebat:

Astia care se cred mari in lumea otaku
Is debusolat

Deci acum o saptamana si ceva am vazut un anime dar numai tin minte unde sau cum se numeste :'(( si speram sa ma ajutati(cred ca ma bazez mai mult pe lyn ca ea e cel mai mare otaku de pe aici cred)

DECI: era vorba despre ceva gen „sindromul adolescentei" in care sunt tot felul de legende despre un baiat care s-a trezit la spital... Cu rani, sau ca acel baiat a bagat in spital mai multi baieti. Ma rog. Dar adevarul e ca el s-a trezit intr-o balta de sange desi era complet costient ca nimeni nu la atacat si nici el nu sa auto-atacat, si mai era si surioara lui care a venit intr-o zi de la scoala(ea fiind agresata verbal doar) si cand a deschis usa era doar trist dar ranita nu... Si brusc ii apar rani pe corp
Si mai era o fata fosta actrita care avea multa popularitate ect. si cand a renuntat la faima si tot nimeni nu putea sa o vada... Aparent mai putin cei care aveau sindromul din cate am dedus

Nu am vazut prea mult... Doar primul episod. Si numai stiu cum se numea anime-ul asa ca ajuta-ti-ma VA ROG
Gomenasai pentru deranj
Dau funda boss

1 răspuns:
| Raven a răspuns:

Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai (Seishun Buta Yarō ori AoButa)
https://www.youtube.com/watch?v=o0TZj_d3Yfg