| BlueVik a întrebat:

Bancuri! Spune-ti cateva bancuri care vi se par voua bune!

Răspuns Câştigător
| CatalinCataCatalin a răspuns:

Bulă, care este cea mai urîtă soartă a unui cîine?
- Băsescu.

3 răspunsuri:
| CatalinCataCatalin a răspuns:

Bulă, începător la femei, merge la Iţic şi-l întreabă cum se face când mergi la curve.
- Păi cum, alegi femeia, mergi cu ea în cameră şi o aşezi în ce poziţie vrei.
Bula face întocmai, ajunge cu ea în cameră şi începe: stai capră, fata se aşează; ridică-te puţin, mai jos, mai în dreapta, mai în stânga. Fata plicitisită se opreşte şi-l întreabă:
- Auzi, mă f*ţi sau mă parchezi?!

| CatalinCataCatalin a răspuns:

Bula o surprinde pe maică-sa goală în faţa oglinzii mângâindu-se excitant pe tot corpul şi spunându-şi:
- Vreau un bărbat! Vreau un bărbat!
A doua zi, venind mai devreme de la şcoală o surprinde în pat cu un bărbat. Văzând aceasta se duce la el în cameră, se dezbracă, se aşează în fata oglinzii şi începe să se mângâie spunându-şi:
- Vreau o bicicletă! Vreau o bicicletă

| CatalinCataCatalin a răspuns:

Se duce Bulă la medic:
- Doctore sunt disperat! în urma cu câteva nopţi, m-am întors acasă şi mi-am găsit soţia în pat cu un alt bărbat! Imediat ce m-a văzut a început să plângă, aşa că i-am spus linişteşte-te şi hai să bem o cafea.
Următoarea seara s-a petrecut acelaşi lucru! Dar acum se afla în pat cu vecinul meu! Am luat un pistol ca să îl omor însă ea a început iarăşi să plângă şi să se jelească. Atunci i-am spus: „Bine, gata, te iert! Hai să bem o cafea."
Ieri la fel! Însă mi-a promis că este ultima oară, că nu va mai face niciodată aşa ceva şi i-am spus: „Bine, gata, te iert! Hai să bem o cafea." Doctore, acum sunt foarte îngrijorat. Oare este bine să beau atât de multă cafea?