| Raluutsa a întrebat:

Cateva bancuri
poate si cele mai bunebatting eyelashes

8 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Dop!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1) O femei grasa sta in fata oglinzii fermecate:
- Oglinda oglinjoara, cine-i cea mai frumoasa din tara?
La care oglinda:
- Da-te la o parte ca nu vad nimic!
2)În sat, la discotecă:
-Domnișoară, dansezi?
-Nu.
-Atunci hai să ne ajuți să împingem un tractor.
3)Anul trecut am întrebat-o pe nevastă-mea ce vrea de Crăciun.
"Nu știu!"mi-a răspuns nervoasă. A doua zi, în timp ce mă plimbam pe stradă, am găsit o bucată de fier ruginită. Am luat-o, am pus-o într-o cutie și de Crăciun i-am dat-o nevesti-mii.
"Ce dracu-i asta mă?" m-a întrebat
"Nu știu" i-am răspuns
4)Nevasta catre sot:
- Dragule, tu nu imi spui niciodata ca ma iubesti.
Sotul:
- Ti-am spus o data. Daca o sa fie vreo schimbare, atunci te anunt!
5)Cand si-a vazut nepotelul pentru prima data, soacra dezamagita ii spune norei:
- Nu seamana deloc cu fiul meu.
Atunci nora si-a ridicat fusta si i-a zis:
- Auzi, mama soacra, asta-i p**da, nu xerox

| Almássy a răspuns:

Langa taxi. barbatu:cat costa pana acasa? soferu: 20 lei barbatu:daca vine si sotia? T:tot atat B:vezi femeie ti-am zis ca nu valorezi nimic 2.badea vasile vine cu bicicleta la palatu victoria.Paznicu:ia-ti bicicleta ca vin ministrii Badea:no, nu-i bai am pus lacata 3.langa gara, 2 oameni vad la o taraba niste fructe ciudata si le cumpara apoi intra in tunel.primul om musca si cand ii intinde celuilalt intra trenu in tunel si se face intuneric.Primu om:baaa nu musca ca orbestilaughing 4.vine noaptea badea vasile la badea ion si bate in geam > B.ion:cine bate? B.vasile:eu,vasile.ai vopsea verde? B.ion:nu dupa 2 ore iar bate in geam badea vasile B.ion:cine-i? B.vasile:tot eu, vasile B.ion:ce mai vrei? B.vasile:ti-am adus vopsea verdelaughing

| Ghost89 a răspuns:

De ce mi se inventeaza bere Skol cu lamaie?
Pentru ca ar fi putin penibil ca un barbat sa intre in bar si sa zica: " O Skol cu lamaie"

sau

O blonda intra intr-un bar si vrea sa faca cinste la lume cu bere:
- O Skol la toata lumea!

| claudiu13421 a răspuns:

Depinde ce fel de banc vreilaughing

| Raluutsa explică:

Scumpo,daca vroiam sa caut pe google nu mai puneam intrebarea!