| Dalyan a întrebat:

Am inceput seara un anime dar am sters istoricul si nu ii mai gasesc numele.Am sa va descriu putin poate il stie cineva.Este vorba despre o familie regala(tata, mama si multi copii) care traiesc intr-o casa obisnuita(asa a hotarat tatal ca sa poata sa aiba copii o viata cat mai normala). Personajul pe care se pune accent este una dintre fete care are parul rosu/roz inchis.Toti membrii familiei regale au cate o putere aparte, a ei era levitatia, parca asta e cuvantul.Copii sunt intr-o competitie pentru urmatorul la tron.Niciodata nu am fost buna la explicatii dar sper ca ati inteles si ca stie cineva numele.

Răspuns Câştigător
| Pricked a răspuns:

Joukamachi no dandelion.

3 răspunsuri:
| kanechy a răspuns:

Suna foarte interesant, din pacate nu stiu! Dar cand agli sa ma anunti si PE mine, as aprecia mult

| Dalyan explică (pentru kanechy):

Joukamachi no dandelion.E o comedie destul de draguta.

| kanechy a răspuns (pentru Dalyan):

Super, multumesc mult, apreciez, daca ma ai sa IMI recomanzi cateva anime, as aprecia si mai multlaughing