| Ioana_Inna_1995 a întrebat:

am uitat numele unei carti manga ...era vorba de o tipa care nu mai stiu exact daca se marita sau nu cu un tip bogat, se muta impreuna (tin se precizez ca aveau pana in 18 ani cred) si au problemele lor ...si tin minte si prin ultimele episoade tipa intra in depresie si incearca sa se inece in baie.
Am citit o acum mult timp si chiar nu mai tin minte cum se numea. Sper ca ma puteti ajuta s o gasesc sad

1 răspuns:
| NegomireanuAlexandru a răspuns:

Nu stiu