| AwesomeKiss a întrebat:

Buna, acum ceva timp incepusem un serial pe Netflix care avea mai multe episoade, insa toate episoadele nu aveau legatura una cu alta, nu imi amintesc exact pentru ca am vazut doar un episod. Insa in episodul ala era vorba despre o lume unde cuplurile sunt alese de un computer si acesta iti decide cat timp ramai cu cineva impreuna. Din pacate am uitat numele serialului asa ca va rog daca va suna cunoscut sa imi spuneti cum se numea. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| DonEduardo a răspuns:

Cred ca vorbesti de "Black Mirror".

2 răspunsuri:
| OKGirl a răspuns:

The Good Place, seamana cu ce ai spus tu, dar nu complet. Nu cred ca e vorba de asta, dar cine stie? rolling on the floor

Întrebări recente