| Sasusakulove a întrebat:

Aveti idee careva daca sasuke va fii de partea Konohai la cel de al patrulea razboi mondial? Va descoperi sentimentele lui fata de sakura? O va iubii? Va fii cu ea pana la urma sau nu? Ca am vazut in manga asta noua numita naruto gaiden 2015 ca sakura si sasuke sunt sot si sotie si au o fiica pe nume sarada. Oare se va face si un anime dupa aceasta manga? Astept raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| lulu03 a răspuns:

Uite-te la Boruto filmul daca vrei sa aflii asta. sau poti sa citesti manga (700 de capitole)
da... sasuke si sakura se vor casatori

1 răspuns:
| ZZZZ554 a răspuns:

De fapt sti dupa ce se termina cu chestia aia cu infinitul Naruto.si.Sasuke.se.vor lupta si la final.amândoi isi vor pierde o mana Naruto cea stanga si Sasuke cea dreapta.Sakura le face alte mâini si dupa Sasuke pleacă undeva
Da ei au o fica si la. iarnao sa apara filmul cu.fiul lui Naruto si Hinata si cu fica lui Sakura siSasuke. Funda?