| Monyyyyy a întrebat:

Buna TPU am citit manga la Naruto si stiu ca e continuarea serialului si presupun ca nu mai e mult din el.Nu prea inteleg relatie dintre Sasuke si Sakura in manga zice ca de ce ar iubi-o pe cand el de fapt o face si dupa are un copil cu ea Sarada.Am citit si Naruto Gaiden o sa mai fie ceva manga cu noua generatie? Dar serial? Credeti ca o sa fie foarte puternica Sarada? Da despre cei doi ce credeti? Dau funda,eu cred ca e orbit le razbunare de multe ori a salvat-o si se vedea ca tine,chiar nu stiu. Chiar si in ultimul film pe el nu il prea da, nici nu se specifica nimic despre ceva romantic sau etc.Dau funda

Răspuns Câştigător
| Devilgrim a răspuns:

Http://imgur.com/a/U8XWe
http://imgur.com/a/Yeayi
Încercă să citești mai bine :)

4 răspunsuri:
| Devilgrim a răspuns:

Ai citit astea? https://shinobi-fansub.ro/forums/boruto.395/
De e ceva dă-mi un mesaj și poate te pot ajuta.

| Monyyyyy explică (pentru Devilgrim):

Nu pot intra pe nici una

| TrandafirTrandafiriu a răspuns:

Well, animeu urmator se va numi boruto nu gaiden, probabil Sarada nu e fiica lui sakura, deoarece in familie sasuka sakura nimeni nu poarta ochelari, so, de aici vedem ca ochelari poarta Karin (sasuke e curv. big grin)

| xyqmii a răspuns (pentru TrandafirTrandafiriu):

Ba prostavane, Sarada e fiica lui Sakura desi arunci cand era bebelus, Sarada era foarte bonlava si de aia are probleme cu vederea

| Devilgrim a răspuns (pentru TrandafirTrandafiriu):

Http://imgur.com/a/U8XWe
http://imgur.com/a/Yeayi
Încercă să citești mai bine :)