| catalinaco9 a întrebat:

Heei fani anime! Am auzit niste chestii: Naruto o sa fie impreuna cu Hinata iar Sakura cu Sasuke? Daca da in manga sau in anime? Si in ce episod/capitol? Arigato! Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| Park_Yu_Kki_1990 a răspuns:

Manga s-a terminat! Finish! Si acolo, da, apar toate cuplurile, in general cele pe care le anticipam happy Apar si copii lor. In anime..presupun ca o sa apara si acolo cand o sa se termine. Mai e un film care trebuie sa apara prin Decembrie, bazat pe continuarea seriei sau ceva de genul.
Dar da. In general Naruto cu Hinata si Sakura cu Sasuke, care cresc copilul lui Sasuke si Karin lol.