| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva farse bune pe care le pot face colegilor?

Răspuns Câştigător
| doika a răspuns:

Pai pui pe dosul clantei din cls pasta de dinti si il rogi pe un coleg sa inchida usa, sau scrii intr-o carte de orice materie sa ramana pentru cei mai mici...scrii du-te la 6, cand ajunge la 6 sa scrii du-te la pag 30 si cand ajunge acolo tot asa pana la ultima unde scrii team fraierit laughingsau mno ai putea sa le ungi scaunele cu creta sau ciocolata.laughingamuzante amintirilaughingrolling on the floor

3 răspunsuri:
| alex_2573 a răspuns:

Sa le lipesti guma pe scaun sa le pui lipici pe scaun

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Le poti da o foaie pe care sa scrii "uita. te pe verso", iar pe verso sa scrii la fel blushing eu am incercat si au ras toti. Sau sa scapi un pix si sa ii rogi sa ti. l dea, in acest timp sa le furi penarul sau ceva. big grin Sunt multe farse, trebuie doar sa fii creativa