| mirelutza21 a întrebat:

big grin De 2 zile a aparut noul Naruto Shippuden opening(opening 15 mai exact) si as vrea sa stiu ce parere aveti big grin Raspunsul care imi place cel mai mult primeste funda! happy

3 răspunsuri:
| papyterier a răspuns:

Pai, sincera sa fiu, cred ca este un opening destul de interesant, luptele cu Naruto si Sasuke & Kakashi si Obito erau asteptate, interesant este cum in opening Sakura merge singura hotarata si cu privirea in fata, asta denota ca a capatat independenta mai multa incredere in sine si ca poate sa stea pe ambele picioare fara sprijinul nimanui. Acea tinere de mana dintre Naruto si Hinata nu prea denota nimic, Hinata apare ca fiind trista si plangand, acestea bineinteles din cauza mortii lui Neji, dar se pare ca uita totul si apoi se gandeste la cat de mare si calda este mana lui Naruto (parte din manga) apoi cand se hotaraste sa faca ceva imbratiseaza pamantul, pai asta denota cel putin faptul ca daca nici nu poate sa alerge fara sa se impiedice ca e inutila nu-i asa? Sunt de parere ca openingul spune cam ce este si in manga puterile lui Naruto reunirea echipei 7, ridicarea Sakurei, prostia Hinatei, si lupta impotriva lui Madara.

P.s :Scuze daca iti place Hinata si te-ai simtit jignita, asta e parerea mea. Si tu ai vrut sa auzi o parere nu?

Oricum sper ca am ajutat happy

| mirelutza21 explică (pentru papyterier):

Stai chill,nu sunt fan Hinata laughing, dar nici nu pot spune ca o urasc :p I wouldn't care less about that "holding hands" scene laughing (poate din cauza ca imi place ShikaTema si SasuSaku, deci...oh go on )Si eu citesc manga btw big grin :p Sincer, cand am pus intrebarea, ma asteptam la un altfel de raspuns thinking Poate trebuia sa fiu mai clara...eram de fapt curioasa ce credeti despre melodie, grafica, ce mesaj iti transmite big grin Oricum, apreciez foarte mult ca mi-ai raspuns! happy
P.S:Esti cumva fan NaruSaku?laughing

| papyterier a răspuns (pentru mirelutza21):

Bineinteles ^_^ laughing