| Dalyan a întrebat:

dati-mi va rog niste anime-uri yaoi preferabil care sa fie traduse in romana. Dau fundita. xD

Răspuns Câştigător
| Alezuza a răspuns:

Pai yaoi ar fi:Gravitation, Uraboku, Junjou Romantica (asta are 2 sezoane).Si sunt traduse in romana.

| Nikoleta56 a răspuns (pentru Alezuza):

Uraboku nuprea ii asa yaoi doar cau sentimente unul pentru celalalt ca in rest...sad

7 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Pico x chico... are detoate, doar ca nu -i tradus. nimeni nu a are curaj sa-l traduca.

prietenii stiu de ce big grin

| Reiko a răspuns (pentru Miauti):

Cine ar traduce ...chestia aia?! Am cautat mai demult informatii despre el dar Doamne fereste, ce am gasit! Numai dupa ce am citit rezumatul am ramas O.O Cine s-ar uita la asa ceva? Desi videoclip-urile cu reactiile oamenilor sunt foarte amuzante xD Toti raman gura-casca si-si fac cruce sau se uita in alta parte si scot exclamatii de uimire/spaima laughing

| Miauti a răspuns (pentru Reiko):

Am urmarit toate 3 parti... numai din curiozitate, pot spune ca e orginila povestea.

Noaptea am avut cosmaruri

| birdie14 a răspuns:

No.6(mai mult shounen-ai), Gravitation, umm dar mai multe găseşti aici:http://myanimelist.net/anime.php?genre[]=28
deşi mă îndoiesc că sunt traduse în română.

| dellyutzap a răspuns:

Salut, din fericire am ceva pentru tine, sunt si traduse:Gravitation, Uraboku, Junjou Romantica si Junjou Romantica 2. Sper sa iti placa. :*

| OoANDREEoO a răspuns:

Blood-C e pref meu... scurt dar fain... love struck