| Dalyan a întrebat:

dati-mi va rog niste anime-uri yaoi(si pentru cei ce nu stiu yaoi =baiat+baiat nu imi bagati Naruto pe gat).Nu conteaza daca sunt cu subtitrare in romana sau in engleza.Dau funda.happy

Răspuns Câştigător
| Reiko a răspuns:

Anime-uri yaoi nu prea sunt, mai mult ova-uri : Tight-Rope, Koisuru Boukun, Okane ga Nai, Papa to Kiss in the Dark, Vassalord, Sensitive Pornograph, Sex Pistols; iar serii ( unele s-ar putea sa le fi vazut ) : Gravitation, No.6, Sekai -ichi Hatsukoi, Loveless, Junjou Romantica, Gakuen Heaven.
Mai bine ai citi manga, e mai usor si ai de unde alege.

3 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Boku no piko
Chico no piko

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai no kusabi 2012

| neca a răspuns:

Ai incercat naruto?
ar trebui sa incerci naruto

glumesc, uite aici is destule http://www.yaoiotaku.com/yaoi-anime.html