| Teodora206454 a întrebat:

As vrea sa incep sa ma uit la un anime dar nu stiu la care. Stiti ceva anime interesant? As vrea sa aiba subtitrare in engleza sau in romana. Deja am vazut "Naruto";"Nana";"Lovely complex" si "Ouran higt school host club".

Răspuns Câştigător
| Bezea a răspuns:

Ok poti incerca sa te uiti la Great Teacher Onizuka (Comedie), Special A(se aseamana cu Ouran high school host club), One Piece (un anime sa zicem asemanator cu naruto dar mult mai bun) Baccano, Peach Girl si Skip Beat! (sa zicem ca se aseamana cu Nana) Hf watching.

3 răspunsuri:
| Oiţăă a răspuns:

Daca le-ai vazut deja, iti recomand Jigoku Shoujo(Fata Iadului). E foarte interesant, dupa parerea mea. Te mai poti uita si la Blood + sau la Gravitation.
Succes! :*

| LyaThoN a răspuns:

Pai eu iti recomand sa te uiti la Code Geass, dupa mine e unul dintre cele mai bune anime-uri are in jur de 50 de episoade. Dar crede-ma se merita sa te uiti!
Il poti gasi pe acest site si cu traducere in romina pe vplay

Bafta!

| crisuux000x a răspuns:

Kaichou wa maid-sama,itazura na kiss,true tears,vampire knight,vampire knight guilty,kaleido star( e cam vechi dar mie mi-a placut mult), special a, la conda d'oro(vezi k are 2 sezoane),saiunkoku monogatori, ikoku meiro no croisee, earl and fairy