| DarQueen a întrebat:

Va plac anime-urile yaoi? imi puteti da ceva nume de anime-uri mai noi, caci vechi stiu destule.hee hee.plss.dau fundita
P. S. :pentru cei carora nu le plac, va rog nu va bagati in seama postand oricefel de raspunsuri. Multumesc.

Răspuns Câştigător
16 răspunsuri:
| melc a răspuns:

Nu, stati, kaichou wa maid sama nu e yaoi. si nici Kuroshitsuji [nu'mi amintesc sa fi declarat Ciel asa ceva, dar poate ca Alois, hmm.]. Oana, nici unul din anime'urile listate acolo nu sunt yaoi. nu pot sa spun ce inseamna, daca e cineva mai 'direct' p'aici sa zica. __.

| yomi666_2736 a răspuns:

Anime kage vei gasi multe anime si cu subtitrare sper sa iti placa

| Cryzy a răspuns:

Kuroshitsuji nu e yaoi. Eu stiu si am vazut Sensitive Pornograph, Ai no Kusabi, Junjou Romantica, Winter Cicada, Haru wo Daiteita, Boku no Pico, Loveless, Gravitation, Kirepapa etc.

| akatsuki a răspuns:

Gakuen heaven, gravitation, ikkoku irokoi romantan, junjou romantica, kyou kara maoh, loveless, mirage of blaze, okane ga nai, sukisho, yami no matsuei,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu de. gravitation, sukisyo, ai no kusabi, junjou romantica, winter cicada, papa to kiss in the dark, kirepapa, kuroshitsuji stiu mai multe dar nu le cunosc numeletongue la fel si in cazul manga-urilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bleach

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ma cheama oana si sunt si eu "fana". Am sa-ti dau si eu cateva nume de animeuri dar cred ca-ti sunt cunoscute :inuyasha, caleido star, sailor moon, full metal panic, full metal alchimist, si sunt multe altele, sa intri pe saitul www.animatv.ro ai sa gasesti multe. Eu tocmai m-am uitat la sailor moon e super tare desenele; iti spun o sati placa sunt 201 de episuade dar sunt geniale ^_^ :):):):):): sper sa-ti placa la revedere :-h

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta a aparut de curand, inca nu au aparut toate episoadele. Orcum e super tare,, Kaichou wa maid sama,,. Merita vazut. Postat de anna_saya_1995.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca Nabari no Ou. Personajele seamana fizic destul de bine cu cele din Kuroshitsuji, insa Kuroshitsuji NU este yaoi. Pentru anime-uri cu grafica de calitate iti recomand Loveless, Gakuen Heaven si Sukisyo. Sper ca te-am ajutat. ^.*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mdeah...pai,daca cautzi ceva hardcore cu grafika buna, si vrei explicit YAOI si nu shounen-ai, atunci sensitive pornograph e in capu' listei.dupa...kirepapa,koisuru bokun(asta e ongoing), ikoku irokoi romantan, si tot ce s-a postat inainte.ai incercat sa citestimanga?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaaa...risu,da'mi voie sa clarific situatzia. YAOI este un gen de anime, manga, whatever, care contzine relatii sexuale boyxboy. e tare chestia cu Cielrolling on the floordeci, nu recomandati titluri daca nu se incadreaza in intrebare.inducetzi omu' in eroare^^'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand vampire night tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da boi

| mia_9775 a răspuns:

Buna, iti recomand si eu niste yaoi pe care nu le-am vazut aici:

- haru wo daiteira
- level C
- enzai
- boku no sexual harassement
- hiakujitsu no bara
- close the last door
- fake
- koutetsu sangokushi
- zetsuai

p. s. : gravitation si loveless nu sunt yaoi, sunt shounen-aibig grin

| BirteSami1998 a răspuns (pentru mia_9775):

Aa sunt si alea yaoi cauta la list si-o sa vezi