| RoxyIngerash a întrebat:

Buna era un desen pe minimax "zâmbetul lui sharon " unde as putea sa vad sezonul 2 sau 3 daca este al 3lea sezon? Sezonul 1 l-am văzut vreau sa vad in special un episod în care Maria, brok, olden si marlo pleaca undeva iar sharon nu trebuia sa vina ca era in plus pentru ca nu avea prieten dar totuși a venit stiti cum se numește? Dau funda!

1 răspuns:
| adadragutza a răspuns:

Poti sa gasesti acest desen pe trilulilu(nu stiu sigur, daca este in romana) sad