| Anonima_9977 a întrebat:

Imi poate spune cineva care a vizionat "Zambetul lui Sharon" al catelea episod era acela in care Olden isi pierde memoria si Shoaron trebuie sa se dea drept iubita lui?

funditalove struck bineintzeleshappy

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Jane a răspuns:

Am vazut si eu episodul dar nu stiu exact care e, dar aici le gasesti pe toate si poti sa cauti: http://www.desene-animate-online.net/......haron.php. La revedere si imi pare rau ca nu te-am putut ajuta mai mult!

| AdeEalx a răspuns:

Http://desenele-copilariei.net/categorie/romana/zambetul-lui-sharon
uite aici:-?
gasesti printre episoadele alea cel pe care. l vrei:x sigur.
si mie imi plac desenele astea, pacat ca nu mai acelasi timp crae il aveam cand eram mai mica, sa ma uit pe site. ul asta la desenele din copilarie:x
m.as simti mai tanara=))
app fundita;;)?