| MidnightSun a întrebat:

Poate o sa vi se para o intrebare tampita, dar unde pot vedea episoadele din sezonul doi, 'Zambetul lui Sharon' -'Brace face'. Vazusem cand eram mica pe Minimax, un episod in care ea se despartise de Olden sau ceva asemanator si avea un lantisor primit de la el sub fostrma de bata de hokey...sincer nu-mi mai aduc aminte prea multe, insa am vazut episoadele din sezonul 1, si vreau si sezonull 2 eventual 3. Fundita maare de tot si punga cu sanatate ohappy big grin >big grin

5 răspunsuri:
| stweety10 a răspuns:

Si mie imi plac foarte mult desenele astea :D, desi sunt cam mare sa ma mai uit la desene, dar mi se par interesante. Uite eu le-am vazut aici http://desenele-copilariei.net/categorie/romana/zambetul-lui-sharon Vizionare placuta! :*

| Freshh a răspuns:

Zambetul Lui Sharon Episodul 01 - Corecteaza-Ti Dantura
www.peteava.ro/id-454900

Zambetul Lui Sharon Episodul 02 - Indragostita Lulea
www.peteava.ro/id-455364

Zambetul Lui Sharon Episodul 03 - 5 Lucruri Care Nu Imi Plac La Ea
www.peteava.ro/id-455869

Zambetul Lui Sharon Episodul 05 - Dilema
www.peteava.ro/id-457593

Zambetul Lui Sharon Episodul 06 - Transformare Totala
www.peteava.ro/id-458486

Zambetul Lui Sharon Episodul 07 - Mesaje Gresite
www.peteava.ro/id-459000

Zambetul Lui Sharon Episodul 08 - Cea Mai Neplacuta Intalnire. Ciclul
www.peteava.ro/id-459114

Zambetul Lui Sharon Episodul 09 - Dale' Divortului
www.peteava.ro/id-459382

Zambetul Lui Sharon Episodul 10 - Insfaca Si Fugi
www.peteava.ro/id-459566

Zambetul Lui Sharon Episodul 11 - 24 De Ore
www.peteava.ro/id-461320

Zambetul Lui Sharon Episodul 12 - Sharon La Volan
www.peteava.ro/id-551762

Zambetul Lui Sharon Episodul 13 - Proiectul Pickford
www.peteava.ro/id-461321

Zambetul Lui Sharon Episodul 15 - Alegerile
www.peteava.ro/id-461326

Zambetul Lui Sharon Episodul 17 - Secretul
www.peteava.ro/id-462677

Zambetul Lui Sharon Episodul 18 - Efectele Disectiei
www.peteava.ro/id-461666

Zambetul Lui Sharon Episodul 19 - Conflictul Dintre Generatii
www.peteava.ro/id-461815

Zambetul Lui Sharon Episodul 20 - Solutia Salvatoare
www.peteava.ro/id-462678

Zambetul Lui Sharon Episodul 22 - Tabara Kookalah
www.peteava.ro/id-463150

Zambetul Lui Sharon Episodul 23 - Ingeri Printre Noi
www.peteava.ro/id-461327

Zambetul Lui Sharon Episodul 24 - Vreme Furtunoasa
www.peteava.ro/id-463270

Zambetul Lui Sharon Episodul 25 - Combinatie
www.peteava.ro/id-463873

Zambetul Lui Sharon Episodul 26 - Rasfatata Profesorilor
www.peteava.ro/id-463872

Zambetul Lui Sharon - Pe Plaja La Miami
www.filebox.ro/video/play_video.php?key=8nfw5dpuqwplsgpt

Alte episoade nu mai sunt, si cred ca sunt toate deoarece Shukr(encoder-ul) n-a ratat nici-un episod.

| MidnightSun explică:

Multumesc pentru raspunsuri, dar eu vreau sezoanele 2 si 3, astea le-am vazuutbig grin Era asta-vara pe Minimax sezonul 2, dar n'am vazut mare lucru:-

| oana_7289 a răspuns:

Nu stiu daca st sezoanele 2 si 3. ,,,,,, il stiu doar pe 1...bye

| Vreoproblema a răspuns:

Nu stiu exact care sunt sezoanele dar te poti uita pe youtube.sunt in engleza dar e usor de inteles ce vorbesc.incepi de la episodul 201(de aici am gasit ep noi)http://www.youtube.com/watch?v=v67TBJbqTDY si dupa aceea cauti braceface-ep in continuare (doar dc vrei). fiecare episod are 3 parti, dar cred ca 2 sunt puse intr un singur video.am gasit episoade pana la 326 cand sharon si alden se inpaca si sunt iar impreuna.succes! funda?