| xFrancy a întrebat:

Buna fani anime big grin... Vreau si eu un anime cu vampiri,varcolaci, fantome..etc dar in acelasi timp sa fie si comedie si sa contina si niste dragoste...Si sa nu fie horror.(Am vazut
Vampire knight
rosairo +vampire
Dance in vampire bund
Urmaresc si diabolik lovers
Si cam atat.) Este ok daca anime-urile nu sunt cu vampiri, varcolaci..etc si sunt doar de dragoste..Va pup si cel mai bun raspuns primeste fundatonguebig grin

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Hey!
- Fortune Arterial
- Tsukuyomi: Moon Phase
- Tasogare Otome x Amnesia
- Karin

Urmatoarele sunt doar romance:
- Amagami SS (2 sez)
- Ano Natsu de Matteru
- Kimikiss Pure Rouge
- Bakuman (3 sez)
- Clannad (2 sez)
- Hana Yori Dango
- Itazura na Kiss
- Romeo x Juliet
- Paradise Kiss
- Nana
- Kareshi Kanojo no Jijou

Vizionare placuta!

4 răspunsuri:
| 夢想家兩次 a răspuns:

Du-te pe animekage

| Blackyuu a răspuns:

Shiki!

| erzabadgirl08 a răspuns:

Strike the blood-Al patrulea străbun, cel mai puternic vampir care ar trebui să existe doar în legende. Însoțit de doisprezece Kenjuu, care răspândesc calamități, acest vampir își face apariția în Japonia. Pentru observarea și obliterarea acestui strămoș, guvernul și organizația Regele Leu au hotărât să trimită un mag la atac. Cu toate acestea, pentru anumite motive, cel ales pentru observare a fost o fată șaman, Himegari Yukina. Înarmată cu cea mai puternică lance anti-străbun, Yukina ajunge în Districtul Demonilor, Itogami City. Care e adevărata identitate a strămoșului, Akatsuki Kojou, cu care ea s-a întâlnit?

| CrissRules a răspuns:

Asu-no-yoichi comedie, dragoste, lupte(are 12 episoade dar merita vazut)
si inca unul BTOOM!-actiune si dragoste(din nou, are doar cateva episoade dar e foarte tare)
Angel beats
Accel world
sper ca te-am ajutat, funda?