| lazaroiu2002 a întrebat:

Buna funda daca ai avvea puteri de sper erou ce putere ai alege eu as alege invizibilitatea.

Răspuns Câştigător
| ionutpop32 a răspuns:

Cred ca asi alege tot invizibilitatea.
E tare de tot!

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As alege sa pot citi gandurile oamenilor. Mi'as da imediat seama cine e sincer cu mine si cine nu.

| neca a răspuns:

Sa dau foc la chiesti cu mintea

| Okami23 a răspuns:

Eu as vrea telekinezia, zborul si metamorfoza.
prea greu sa alegi doar una!

| Korman a răspuns:

Invizibilitate si capacitatea de a zbura.

| AiEnma97 a răspuns:

Mie mi-ar place sa zbor. Ar fi minunat sa pot pleca departe, departe si sa nu ma mai intorc. Sa ma simt mai libera si sa fiu mai aproape de cer happy

| adriancraiescu a răspuns:

Viteza si sa pot zbura.

| Gogoshica94 a răspuns:

Sa pot citii gandurile...e tot ce imi dorescwinking

| CreepyDarkness a răspuns:

Eu as alege puterea lui Rikudou Sennin.

| Ameliasita a răspuns:

Eu as alege sa ma pot transforma in orice
asa as putea sa ma transform in robot sa stau oricand pe netbig grin
si asa as putea fac o holograma daca n-am chef de scoalatongue

| KillSwitchRo a răspuns:

Wolverine all the way! daca ar fi sa aleg una, ar fi regenerarea deoarece nu pot muri.As sari din avion, as cadea pe beton, m-as ridica si as pleca la un suc.