| ƒαηтαѕу a întrebat:

Deci,daca ati avea o putere supranaturala/magica, ce ati face cu ea? Si...care ar fi acea putere?

Eu as alege invizibilitatea pentru a face farse

Răspuns Câştigător
| MarianWLF a răspuns:

Daca vorbim in termeni de farse zborul. As arcunca lumii pungi cu apa in cap, mi-as pune un cearcaf pe cap si as speria din zbor lumea noaptea pe strada, si m-as duce tot noaptea la oamenii care stau la etaj le-as bate in geam si as face ca toate aratarilelaughing
Lista e lunga dar pacat ca nu se poatelaughing

15 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Să pot fi unde vreau, când vreau.

| CastraveteMurat a răspuns:

Să fiu magician ca să dau un pic din baghetă și să mi se împlinească toate dorințele...vise...

| Fiction a răspuns:

Sa am puteri magice, ca sa gasesc o un solzos auriu care sa-mi indeplineasca o dorinta.Dorinta mea ar fi sa mi se mai implineasca un miliard de dorinte.

| monstrulet a răspuns:

Sa opresc timpul in loc smug

| MarianWLF a răspuns:

Mersi de fundabig grin
Apropo chair daca nu putem avea puteri nu inseamna ca nu putem face farse corectdevil?

| iKeel a răspuns:

Să fiu magician. Cel mai mare magician al timpului. M-aş face nemuritor şi mi-aş face multe femei. Inclusiv MrsEinstein.

| umbrax a răspuns:

Viteza

| UnVis a răspuns:

Eu as alege sa vad prin ori ce lucruri(ce frumos ar fi in club)Voi nu credeti?

| har a răspuns:

Eu as vrea sa controlez minti ca sa imi bage aia canalul preferat la TV big grin

| georgeggg a răspuns:

Sti filmul Jumper? daca il sti as vrea sa fac eu ce fac si Jumperi(Teleportarea)

| Synapse a răspuns:

Puterea de a controla gandurile.As putea obtine ce vreau, si sa conving pe oricine sa faca ce vreau eu.

| Andreeaa56830 a răspuns:

As vrea sa citesc ganduri, ca sa pot citi gandurile baiatului de care imi place.

| Ralp a răspuns:

Teleportarea! thinking Nu ar fi rau devil

| Georgykakyt a răspuns:

Mie mi-ar placea sa ma pot juca cu timpul: sa il dau inainte, inapoi, sa il opresc happy

Întrebări recente