| DenisaNicoletaG a întrebat:

Daca ati avea puteri supranaturale, ce puteri v-ati alege? happy

13 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Invincibilitateaaa

| Mayhem666 a răspuns:

Sa am puterea de a fura puterile celorlalti. Muhahahaha

| Florentina9210 a răspuns:

To be invisible for stupid people!

| untu a răspuns:

Daca as avea puteri supranaturale, as avea puteri de vindecare sa le vindec gratuit copii si oamenii bolnavi de boli incurabile, precum cancerul si leucemia! Sau as deveni un SUPERMAN plin de puteri sa ajut lumea facand numai fapte bune si sa le pedepsesc raufacatorii!

| PersonajFictiv a răspuns:

Sa fiu Zeus.
De acolo ma descurc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telechinezie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invizibilitatea, i-as sterge scrisul lui SufletDivin de fiecare data cand vrea sa scrie "draga suflet "

| DenisaNicoletaG explică (pentru anonim_4396):

Si eu prefer invizibilitatea happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Hmm, dar tu vrei sa o folosesti in scopuri mult mai "nobile " asa-i?laughing

| DenisaNicoletaG explică (pentru anonim_4396):

Poate da, poate nu, depinde laughing.

| Desireღ a răspuns:

De ce să aleg când pot să le am pe toate?

| SufletDivin a răspuns:

Draga Suflet,
As alege sa vindec bolnavii, sa hranesc flamanzii si sa invii mortii.