| Sakura13574 a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva niste animeuri care merita vizionate?(preferabil romance)

5 răspunsuri:
| Kanpeki a răspuns:

Kuroshitsuji, Attack on Titan, Tokyo Ghoul, Bleach, Death Note, Ergo Proxy, One Piece, Ao no Exorcist, Soul Eater, Code Geass.

| AIeXxX a răspuns (pentru Kanpeki):

Aproape toate sunt horror laughing big grin
Romanta nu prea este

| DarkVampiress a răspuns:

Strike the blood, sword art, sword art online 2, si blood+ sunt super, sper sa iti placa :*

| SasuSaku45 a răspuns:

Akagami no Shyrayuky-hime(si sezonul 2), Mirray Nikky, Sao 1 si 2, Diabolik Lovers si Diabolik Lovers:More blood(sezonul 2)
Astea mi se par bine animate si interesante. Sper sa îți placă si sa nu le mai fi vszut.