| Himea a întrebat:

imi puteti da site-uri care traduc anime-uri in romana? Si daca stiti site-uri ceva mai bune care sa traduca in engleza?

5 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Hello.
- anime-nolimit.ro
- anime.kage.ro
- shinobi-fansub.ro
- royalgoofansub.net
- deseneanimeonline.ro

Iar cele in engleza, eu urmaresc:
- anime44.com
- anilinkz.com

| Reiko a răspuns:

Ca sa-l completez pe ryuu, cu sub in engleza mai este foarte bun si gogoanime -acolo urmaresc eu : la anime-urile ongoing versiunea raw este postata imediat cum apare iar english sub in 24 h.

| ryuu a răspuns (pentru Reiko):

Ai dreptate. Am uitat de gogo, greseala mea. big grin Merci pentru completare. big grin

| tudord95 a răspuns:

Cele mai cunoscute site-uri de tradus sunt: www.anime-nolimit.ro/‎
www.nbi-subs.com/‎
shinobi-fansub.ro/‎
a-kage.info/
www.deseneanimeonline.ro/‎
http://www.manga-kids.com/
Cam astea le stiu! :) Fundita?