| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune un anime cu o poveste de genul: Sa fie un baiat rau si pervers care se indragosteste de o fata si o tot tachineaza. Sau ceva de genul.
Meris! Dau funda! happy

P.S. Nu-mi spuneti de "Kaichou wa maid-sama". L-am vazut deja.batting eyelashes

12 răspunsuri:
| AnimeAnnDRa a răspuns:

My little monster, tonari no kaibutsu-kun, sau ceva in genul, e dragut.Are 12 episoade, PARCA.
Haru, era baiatul rau, ea era fata desteapta, el se schimba pentru ea, o tachineaza dar si ea il iubeste si da.

| Kirito21 a răspuns:

Special A, Skip Beat, La corda d'oro, Yumeiro Patissiere

| biafresh a răspuns:

Say I love you.

| yoadeea a răspuns:

Kotoura- san = este vorba despre o fata de gradinita care poate citi gandurile oamenilor si apoi le spune cu voce tare pentru ca e doar un copil si nu intelege inca happy, pentru ca facea asta parintii si prieteni ei au abandonato, de atunci locuieste cu bunicul ei care e foarte bogat, cand ajunge la liceu, bunicul ei o transfera in alta scoala si ii cumpara un apartament in care sa locuiasca singura, cand ajunge acolo nimeni nu vrea sa ii fie prieten pentru ca toti o considera ciudata, totul se schimba cand cel mai pervers baiat din scoala se indragosteste de ea si are tot felul de fantezii happy pe care fata le poate vedea cu ajutorul puterii ei de a citi gandurile.

| Krillin69 a răspuns:

Boku no Pico

| TempestUV a răspuns (pentru Krillin69):

Cum sa-i dai Boku no Pico?laughing

| stefyyyy a răspuns (pentru TempestUV):

rolling on the floor))isi ia traumatizare pe viata

| TempestUV a răspuns (pentru stefyyyy):

Era sa raman si eu traumatizata.Bine ca m-am oprit la timprolling on the floor

| BlackRaven45 a răspuns (pentru TempestUV):

Eh? Ma speriati. Despre ce-i vorba? laughing))

| TempestUV a răspuns (pentru BlackRaven45):

+18

| BlackRaven45 a răspuns (pentru TempestUV):

Aham. M-am prins. Nu vreau să rămân traumatizata aşa că mai bine spun pass. laughing

| TempestUV a răspuns (pentru BlackRaven45):

Bine faci