| anonim_4396 a întrebat:

Îmi puteți spune anime-uri de genul Kuroshituji, Kaichou wa Maid-sama! sau Junjou Romantica?^_^

Răspuns Câştigător
| 000Diddy000 a răspuns:

Uragiri wa Boku no Namae wo Shitteiru (Uraboku) e pe aceeasi tema cu Junjou Romantica, doar ca putin mai,, cuminte'' sa-i zic asa, dar merita vazut daca mai vrei alte pareri sau rezumat ma poti intreba big grin sper sa-ti placa

5 răspunsuri:
| AnimeChu a răspuns:

Sekaichii Hatsukoi, Chrono Crusade, poate şi Another, Inu x Boku SS, Shugo Chara... K-ON, The melancholy of Haruhi Suzumiya, Midori no Hibi, Uta no Prince sama, Kimi ni Todoke... Şi mă rog, cam atât mi-a trecut prin minte.

| AlinKun a răspuns:

Pai ouran high school host club in unele momente full metal panic nana paradis kiss lovely complex itazura na kiss toradora si momentan nu imi mai amintesc daca mai e ceva ma gasesti la alinalin17@yahoo.com
sa dai add sa mai vorbim

| AlinKun a răspuns:

Atunci ar mai fi si clannad cum a mai spus si AnimeChu Kimi ni todoke cu ambele sezoane special a skip beat Bokura ga Ita fruits basket

| Pinky369 a răspuns:

1.Fruits Basket
2. Kaze no Stigma
3. Zero no Tsukaima
4. Ouran High School Host Club
5.Paradise Kiss
6.Hiiro no Kakera
Cam atat straight face
Sper ca am ajutatwinking

| WhiteV a răspuns:

Naruto ai vazut?

Întrebări recente