| Cosma_Mihaela_1999 a întrebat:

Buna imi puteti spune un anime de dragoste ca " Kaichou wa maid sama "? Daca puteti dati-mi un link unde l-as putea gasi in afara de PeTeava. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Reiko a răspuns:

Itazura na Kiss e dragut ^^ la fel si Zero no Tsukaima dar are 4 sezoane. Poate si Kamisama Hajimemashita desi nu are mai nimic in comun cu Kaichou wa Maid-sama decat faptul ca personajul principal e tot o fata la liceu. Daca stau sa ma gandesc mai bine, nici Zero no Tsukaima nu are mai nimic in comun cu Kaichou (.) dar este comedie, romance, actiune si as zice ca merita vazut. Le poti urmari cu rosub pe Anime Nolimit. Acolo sunt multe serii anime interesante si episoadele sunt din mai multe surse asa ca daca nu-ti merge de la una ( ex PeTeava) poti incerca pe alta. Uite linkul de la Itazura na kiss : http://site.anime-nolimit.ro/anime/212-itazura-na-kiss

Daca stii site-ul A-nolimit atunci gasesti usor seriile, daca nu, in dreapta sus scrie proiecte anime, dai click si iti alegi de acolo un anime pe care vrei sa-l vezi. In dreapta ecranului sunt genurile, daca doresti sa-ti alegi dupa gen. Sper ca te-am ajutat, vizionare placuta! ^^

| Cosma_Mihaela_1999 explică (pentru Reiko):

Multumesc da stiu siteul

1 răspuns: