| Cosma_Mihaela_1999 a întrebat:

Buna imi puteti spune un anime de dragoste ca " Kaichou wa maid sama "? Daca puteti dati-mi un link unde l-as putea gasi in afara de PeTeava.Multumesc si dau funda.

Răspuns Câştigător
| papyterier a răspuns:

Buna mai sunt unele episoade pe trilulilu dar in principal pe www.deseneanimeonline.ro sunt traduse doar 19 episoade din 26 dai la cautare Kaichou wa maid-sama si vei gasi, si un anime de dragoste iti pot recomanda Bokura ga-ita Lovely Complex, Sukkite li na eu pe care le poti gasi tot pe aceste site-uri, sper ca te-am ajutat ^_^

1 răspuns:
| NarcoticSound a răspuns:

Gasesti aici multe anime http://a-kage.info/ dar nu stiu daca sunt si de dragoste ca nu m-am uitat...