| lorelay19 a întrebat:

Imi puteti spune si mie niste anime de dragoste accept si amuzante si drama, nu conteaza.Si imi puteti spune unde pot gasi Kaichou wa maid-sama sezonu 2, online, fara subtitrare, descarcabil, nu conteaza vreau doar sa il vad.
Fundita si restul like.

3 răspunsuri:
| dana_9056 a răspuns:

Kilary... e ff dragut.

| Crisstina07 a răspuns:

Nana

| animeegirl16 a răspuns:

Bokura ga ita, lovely complex, kyoi koi wo hajimemasu (manga dar are si 3 ova ), toradora, kimikiss pure rouge, nana, paraiss kiss, iar de kaichou wa maid-sama nu stiu ce sa zic, dar am intels ca sezonul 2 apare anul viitor happy