| geanina_9280 a întrebat:

Bună Otaku girls or Boys ați putea să îmi dați o mică /mare listă cu Manga și Anime Yaoi dau funda oh precizez ca sunt veche în lumea animelor Yaoi de la 13 ani vizionez, Yaoi+boyxboy=Gay așa ca vreau ceva nou/vechi.( Am 24 de ani și sunt fata)

Răspuns Câştigător
| Pricked a răspuns:

Http://myanimelist.net/mangalist/enuyah
^in afara de Knb, Haikyuu si Tokyo Ghoul, toate sunt yaoi. Incearca-le pe cele votate cu 10 (Mousou Elektel e genial♡). Sper sa-ti placa c:

6 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Aaaa? Naruto Shippuden?

| MistretulPufos a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Haha, nu e yaoi, din fericire

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru MistretulPufos):

Nu stiu ce sa zic.Naruto si sasuke ascund cevalaughing

| MistretulPufos a răspuns (pentru SergiuBoss11):

laughing aici ai dreptate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te referi la yaoi yaoi adica hentai cu sex intre 2 baieti sau yaoi doar asa cu boy x boy? gen cum e yuru yuri dar girl x girl, chiar daca nu se intampla nimic sexy - din pacate pentru mine sad

| geanina_9280 explică:

ẂłNŤÊŘ. Vreau Yaoi cu hentai dar si Yaoi simplu