| HellGirl4EverInHell a întrebat:

Deci! sunt fana anime yaoi! si vreau si eu o lista mare mica nu cont cu anime yaoi BUNE, p care le-ati vazut sau auzit d ele si ati auzit ca is bune nu-mi dati o lista copiata d p net pls ca asa nu stiu care is bune si care nu! doar care vau placut si ati auzit ca is bune!
PS:am vazut junjou romantica, ikou ikroi romantan(ceva d gen se scria), kirepapa, papa to kiss in the dark(shourenai), gravitation(shourenai)...vi le recomand p primele 3!big grin
pup!:*:*:*

Răspuns Câştigător
| 인스피릿 a răspuns:

In afara de cele mentionate de tine mai sunt Gakuen Heaven, Boku no Sexual Harassment, Lesson XX, Okane Ga Nai, Sensitive Pornograph ( e destul de bun ^_^ ), Loveless, Okane Ga Nai, Enzai (e hardcore), Princess Princess (nu l-am terminat deci nu stiu cat de bun e dar la inceput e bunicel), Boku No Pico si cam atatea am vazut happy Dar pe aarinfantasy.com gasesti lista completa ^_^

9 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Junjou Romantica e al dracului de bun. Nu am mai vazut nicaieri tip mai ciudat si mai romantic decat Akihiko. Ahhh

| Ionela_Stroe_2000 a răspuns (pentru DakotaRoyse):

Sunt de acord cu tine. Junjou romantica este seria mea preferata.

| DakotaRoyse a răspuns:

Ah da, incearca Enzai. Sau Haru Wo Daiteita

| Miauti a răspuns:

Ciudat ai mai pus aceasta intrebare! si ti am mai dat odata o lista:

Ai no Kusabi
Ai no Kusabi (2010)
Angel's Feather
Antique Bakery
Be-Boy Kidnapp'n Idol
Boku no Pico
Boku no Sexual Harassment
Boku wa Kono Mama Kaeranai
Bronze: Zetsuai Since 1989
Enzai
Fake
Fish in the Trap
Fujimi Orchestra
Fuyu no Semi
Gakuen Heaven
Gravitation
Gravitation: Lyrics of Love
Haru wo Daiteita
Houkago no Shokuinshitsu
Hyakujitsu no Bara
Ikoku Irokoi Romantan
Junjou Romantica
Junjou Romantica 2
Kachou no Ko
Kasho no Tsuki
Kaze to Ki no Uta SANCTUS -Sei naru kana-
Kimer
Kirepapa
Kizuna
Kizuna: Koi no kara Sawagi
Koi Suru Boukun
Koutetsu Sangokushi
Kusatta Kyoushi no Houteishiki
Kyou kara Maou!
Lesson XX
Level-C
Loveless
Marginal Prince
Mirage of Blaze
Mirage of Blaze: Rebels of the River Edge
Okane ga Nai
Papa to Kiss in the Dark
Patalliro Saiyuki!
Patalliro!
Pico to Chico
Pico x CoCo x Chico
Princess Princess
Ryokunohara Meikyuu
Saigo no Door wo Shimero!
Saint Beast
Saint Beast ~ Ikusen no Hiru to Yoru Hen ~
Saint Beast ~ Kouin Jojishi Tenshi Tan ~
Seikimatsu Darling
Seitokaichou ni Chuukoku
Sekai Ichi Hatsukoi
Sensitive Pornograph
Sex Pistols
Shounen Maid Kuro-kun
Stop! Hibari-kun!
Sukisho
Togainu no Chi
Uragiri wa Boku no Namae wo Shitteiru
Yami no Matsuei
Zetsuai 1989

Si ca sa nu fiu rau iti mai dau o lista :

After School in the Teacher's Lounge
Bad Teacher's Equation (Kusatta Kyoushi no Houteishiki)
Beboy Kidnappin' Idol
Boku no Pico [SHOTA]
Boku wa Konomana Kaeranai
Bronze & Zetsuai
Cathexis
Close the Last Door
Descent into Darkness
Gakuen Heaven + Hamu Hamu Hevaen [new]
Gokujyo no Koibito NEW!
Graduation M
Ikoku Irokoi Romantan
Junjou Romantica ~Pure Romance~
Kachou no Koi
Kasho no Tsuki
Kaze to Ki no Uta
Kirepapa
Lesson XX
Maiden Rose (Hyakujitsu no Bara)
Marginal Prince
Meine Liebe Wieder (Season 2)
Mirage of Blaze
Osakana wa Ami no Naka
KISS IN THE DARK
Ryokohunohara Labyrinth
Saint Beast
Saint Beast ~ Ikusen no Hiru to Yoru Hen ~
Saint Beast: Kouin Jojishi Tenshi Tan (TV)
Seikimatsu Darling
Seitokaichou ni Chukoku
Shiritsu Araiso Koto Gakko Shikko Bu
Sex Pistols
Shounen Maid Kuro-kun
Suteki na Shota Days 2
Uragiri wa Boku no Namae wo Shitteiru
Yebisu Celebrities
Zetsuai & Bronze
Koi Suru Boukun
Sex Pistols
Suteki na Shota Days 2 ~ Saigo no Sangatsu NEW
Yebisu Celebrities

http://chobittsu.blogspot.com/ - Site cu stiri anime/manga
http://otakus.darkbb.com/ - Forum destul de activ (poate te inscri)
http://miauti.blogspot.com/ - Manga

| AshuraElric a răspuns:

Preferatul meu...Papa to kiss in the dark (Mira is so sweet)puteti nega asta?laughingsi scenele sunt in limita bunului simt, dar imi plac foarte mult scenele comice la care desigur Mira e protagonistul.Iroku Irokoi Romantan, imi place felul in care au fost create personajele (un stil aparte)personaj preferat Al.(printul blond).happyAcum altele, Okane ga Nai (nu l-am vazut dar din ce am citit e bun)Fake, Ai no kusabi(asta yaoi are, insa poveste logica si pentru noi astia mai redusi mintali deloclaughing)Maidan Rose(am vazut doar poze, si are un singur personaj mai "chipes"rolling on the floor)o sa mai ma gandesc si la altele

| alynutza_4997 a răspuns:

Shakugan no shana
naruto /shippuden
din moment ce vad ca iti cam plac animeurile gen gravitation mai e uraboku
bleach
Baka to Test to Shoukanjuu
Death Note
DN Angel
Full Metal Alchemist/brotherhood
sa stii ca atunci cand pun barele alea inseamna ca mai adaug
beyblade
digimon
captain tsubasa
asu no yoichi
inuyasha
detectiv conan
kaleido star
avatar the last airbender
le gasesti ro pe
http://anime.kage.ro/
http://desene-animate.rascuplans.ro/
si mai ma uit si la ben 10 alien force adica la desene animate in romana de pe cartoon network

| ErikaHyuga a răspuns (pentru alynutza_4997):

Nu te supara dar a zis anime-uri yaoi... tu stii ce inseamna yaoi? straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kamikaze kaitou jeanne e fain sau romeo x juliet... sper sa iti placa

| Roxima a răspuns:

Incearca Loveless si Okane Ga Nai big grin