| Apheleia a întrebat:

Pentru fanii anime,cei care au vazut Durarara!,as vrea pareri despre anime-ul acesta.
Eu il consider genial,dar vreau sa aud si alte opinii despre poveste,personaje,felul in care evolueaza personajele, etc.
Funda pentru cel mai detaliat raspuns. big grin

1 răspuns:
| Pricked a răspuns:

First of all http://i.imgur.com/sqQbEQq.jpg
Mie mi-a placut si acum ma uit pentru a doua oara cu o prietena.
Mhm Izaya-i temelia dupa parerea mea, el e papusarul, restul'-s marionete. K, si celelalte personaje sunt interesante, dar ele+povestea+graficaetc sunt eclipsate de Izaya.
Cred ca trioul (in special Kida) si Celty evolueaza vizibil; si cam atat, nu ma pricep la detalii.