| Dalyan a întrebat:

Hei ce impresie va lasat anime-ul Durarara? Au fost personaje care v-au enervat sau care sa va placa in mod special? Dau fundathinking

Răspuns Câştigător
| pitik36 a răspuns:

A fost un anime interesant mie mi-a placut cat despre personaje fiecare a avut un rol special dar nu prea mi-a placut tipa care i-a furat fata lui Celty. Oricum a fost un anime grozav.

1 răspuns:
| ItachiUchiha a răspuns:

E un anime groaznic am vazut si eu putin din el e foarte naspa nu merita sa te uiti zau nu-mi place.