| BlackRaven45 a întrebat:

Stiti niste anime-uri la care sa-ti dea lacrimile? Ma rog. Anime-uri... Filme anime... Am vazut:

-Ookami Kodomo no Ame to Yuki
-Hotarubi no Mori e
-Anohana

Dau funda. Mersi.

Răspuns Câştigător
| JuliaCNDSVH a răspuns:

Angel Beats! - pregatesteti de acum servetele pentru ca sunt 99, 9% sigura ca vei avea nevoie de ele. happy - Are 13 episoade
Shigatsu wa kimi no uso - superba grafica, muzica si povestea.
Ao no exorcist- Am plans in ultimul episod.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zankyou no Terror. Black Rock Shooter. Another. Elfen lied. N-am reusit sa plang la niciunu din ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am reusit sa plang la niciunu din ele. Imi face fite netu, voi edita daca mai pot cand ajung acasa.Scuza-ma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zankyou no terror.
Am plâns o saptamana dupa ce m-am uitat.

| Sakura13574 a răspuns:

Romeo x Juliet
Eu chiar am plans la sfarsit