| Andreaa a întrebat:

Heiibig grin stiti filme anime cum ar fi :Hotarubi no Mori e? adica care are un singur episod big grin Funda puppy dog eyes, Puteti sa`mi recomandati si niste anime`uri de dragoste care sa fie triste. cu o scurta descriere puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna :X In sfarsit o intrebare la categoria mea :X Deci ca anime-uri:

Sword Art Online (Dramatic, Romantic, Actiune, Mister, Dramatic, Romantic, Dramatic, Romantic, Dramatic.) - Actiunea se petrece undeva in viitor unde ca sa te poti conecta la un joc, trebuie sa intri cu totul acolo. Practic, cand intri in joc, corpul tau adoarme si te trezesti acolo. Dar intr-o zi, personajul principal Kirito, nu a mai gasit optiunea de "exit". Toti au fost prinsi in acel joc, si trebuie sa lupte pentru vietiile lor. Problema e ca au doar o viata, iar daca o pierd, au murit si in real. happy Kirito se intalneste cu o fata numita Asuna, si la inceput lucreaza impreuna, apoi pierd legatura, dar se intalnesc din nou, si se cam cearta. Cu timpul, se imprietenesc, si devin iubiti big grin Ei trec prin diferite aventuri in acea lume numit Sword Art Online, o lume virtuala, sperand ca vor reusi intr-o zi sa bata boss-ul de la nivelul 100, scapand pe toata lumea din acel joc happy Este FOARTE frumos anime-ul tongue)

Clannad & Clannad After Story (Dramatic, Romantic, Amuzant, Dramatic, Amuzant, Romantic, Romantic, Dramatic, Amuzant) - Actiunea se petrece intr-o scoala, la inceput nu pare interesant, dar este foarte frumos tongue. Personajul principal se intalneste cu mai multe fete, si impreuna trec prin mai multe. Dar la final personajul principal trebuie sa aleaga o fata. Pe cine va alege el? smug)

Incearca-le happy Mai stiu cateva, dar probabil au dat deja 10 raspuns laughing Si nu vreau sa raman in urmaa... :-s Asa, si mai stiu niste anime-uri filme tongue Uite:

Kumo no Mukou, Yakusoku no Basho
Hoshi wo Ou Kodomo
Bungaku Shoujo
5 centimeters per second

tongue Sunt frumoase happy Nu mai stau sa le dau descrieri laughing).

Vizionare placuta! :*

2 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Buna,
Astea care au doar un ep sau 2 se numesc OVA, cand e manga e One Shot.
Cauta si tu Ova romance, Ova action in functie de ce cauti.
Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajimu Kaigan Monogatari, Kimi Ga Nozomu Eien continuarea este Akane Maniax, Arakawa under the Bridge, Arakawa under the Bridge x Bridge, Blood+, Bokura Ga Ita, Boys Be, Chrono Crusade, DN Angel, Fruits Basket, I My Me Strawberry egg,, I"s Pure, I"s (OVA), Lamune, Love Hina, Lovely Complex, Myself; Yourself, NANA, Nodame Cantabile - Nodame Cantabile Paris - Nodame Cantabile Finale, Peach Girl, Romeo x Juliet, Princess Lover, School Rumble, Tonagura!, Toradora! te documentezi de pe gogoanime sau wikipedia