| Ibanez a întrebat:

Am nevoie de ajutor... vreau sa imi cumpar niste boxe noi (nu cumpe, vreo 100 de lei), dar parintii mei nu ma lasa, si imi spunsa adun singur banii. Eu primesc alocatia in cont***. Ce as putea face? happy Mersi >big grin

2 răspunsuri:
| robijam a răspuns:

Pai te duci in fata la parinti te pui in genunchi pui melodia asta:
http://www.youtube.com/watch?v=gIuotFZnBtk
si i rogi asa: Mami te rog din sufletelul meu sa-l rogi pe tati sa imi ia boxutele alea micute si ieftine te rog din suflet ca am mancat azi tot din farfurie te rog frumos!

| deea1818 a răspuns (pentru robijam):

rolling on the floor ce se potriveste melodia,,crying''