| bibi5961 a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru. am aproape 21 de ani si pe ste un an si cateva luni as vrea sa ma insor, numai ca e o mare problema cu banii (ca sa ne cumparam un apartament dupa nunta), bineinteles ne vor ajuta si parintii si ce ne mai ramane de la nunta, insa cu siguranta nu e de ajuns. as vrea sa-mi dati ceva idei despre ce as putea face ca sa am profit si sa pot sa adun ceva bani!? sau sa deschid o afacere ceva. orice raspuns este binevenit. va multumesc mult pentru ajutor.

2 răspunsuri:
| agnessme a răspuns:

Daca nu ai gasit inca un job perfect.......mai ai o sansa! copiaza linkul http://adv.justbeenpaid.com/? r=rh2h7V6zGi&p=jssbooster14 poti simplu sa lucrezi de acasa, FREE time. nu trebuie sa stii calculator, decat sa tastezi! BAFTA! ASTA E SANSA TA! vei fi ghidat pas cu pas. cauta dovezi pe youtube

| Vladone80 a răspuns:

Poti studia o serie de idei de afaceri la http://enciclopedia-afacerilor.com. Cu siguranta o sa gasesti ceva care sa ti se potriveasca!