| Kiduutza a întrebat:

Am o camera Web A4TECH si am instalat-o dar are un bec albastru mic langa camera si se aprinde o secunda cand o bag in unitate, doar o secunda si apoi se stinge. Dupa ce o instalam mergea, dar acum nu mai merge! Nu ma mai vad nici pe mess cand dau la cineva web, si nici pe Desktop! Ce sa ii fac ca sa mearga? Am si CD de la ea, si de a acolo am instalato dar tot nu merge! Fundita la cer care ma ajuta!

2 răspunsuri:
| asman a răspuns:

Nu este instalat driver-ul corect sau, putin probabil, este defecta camera.
Dezinstaleaza driver-ul si incearca sa-l instalezi din nou, mai cu atentie.
Da un restart la calculator, fara sa scoti CD-ul din unitate.
Daca nu te descurci, da-mi un mesaj privat si o sa te ajut eu.

| moko a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat si am vazut ca pot instala doar microfonul din cauza lipsei de spatiu. vezi, poate nu mai ai loc unde sa-l iinstalezi...