| mihaela11 a întrebat:

Problema mea este: eu am o camera web a4tech pk-5 care mi-a mers perfect la calculatorul meu. Intre timp calculatorul s-a stricat si cand am facut rost de altul ( nu nou) camera web nu mergea. O conectez, imi arata ca driverul s-a instalat, beculetul acela al ei se aprinde dar nu merge si am inteles ca pe acest calculator nici inainte nu mergea o camera web. Imi apare cand o pornesc : Cannot create audio capture filter. Ce pot face? Ajutati-ma va rog. E urgent!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uoleuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu fratilor, e groasă da?

| mihaela11 explică (pentru anonim_4396):

Daca nu aveai un raspuns pentru intreabarea mea de ce ai comentat? -.-