| Motanik a întrebat:

Cum Micsorez Rezolutia? La Camera Web Model : a4tech PK-333E, Pentru Ca Sa Mearga Pe Messenger Ca Nu Merge Zice Ca E Prea Mare Rezolutia.Astept Raspuns. Dau Funda Cine Ma Ajuta

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dai clic dreapta pe iconul camerei si intri in Properties/Settings si este un cursor pe care il dai spre stanga pentru a micsora rezolutia. Succes si numai bine!

| Motanik explică:

Sa Dau Clic Dreapta In My Computers Pe Iconul Camerei?

| Motanik explică:

Cand Apas Clic Dreapta Pe Iconul Capmerei Scrie "Picture Zise Is Not Available" Ce Trebe Sa Fac?