| WeirdFrance a întrebat:

Am o intrebare legata de Anime...stie cineva ce Anime-uri noi vor fi in 2017(anul asta).
Va multumesc!

7 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Hand Shakers, Ao no Exorcist sez 2, Super Lovers 2, Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! 2, Masamune-kun no Revenge, Seiren, Trickster: Edogawa Ranpo "Shounen Tanteidan" yori.
Din fiecare au aparut cate un anumit numar de episoade, dar inca nu au aparut toate, pentru ca inca se mai posteaza. Ultimul pe care ti l-am mentionat este aparut de anul trecut, si inca se posteaza si anul asta, ca inca nu este complet, in rest celelalte apar anul asta, si deocamdata s-au postat doar cateva episoade la fiecare.
Sper ca raspunsul meu te-a ajutat!

| WeirdFrance explică (pentru Mayhem666):

Multumesc!

| Mayhem666 a răspuns (pentru WeirdFrance):

N-ai pentru cewinking

| HandaSei a răspuns:

- https://myanimelist.net/anime/season

Intră pe link-ul de mai sus și selectează sezonul, ai acolo tot ce sa anunțat oficial până în momentul respectiv, iar la (Later) ai cele anunțate oficial, doar că fără o dată exactă! MAL (myanimelist.net) este un fel de IMDB, doar că special pentru anime, găsești acolo tot ce ai nevoie din domeniu, noutăți și multe altele!
Deci baftă! ^.^