| DoBrOOO2001 a întrebat:

am si eu o intrebare legata despre j5 2017, eu am un j5 2017 gold duos, si recent am observat ceva, la alti prieteni care au j5 2017 negru simplu, lor le poneste cu j5 2017 cu background-ul cu negru si scris alb, la mine e invers porneste cu scris negru si cu background alb, de ce stie cineva?

Răspuns Câştigător
| Bodu90 a răspuns:

Să fie în ton cu culoarea telefonului, la cele negre pornește cu background negru iar la cele gold și albe cu background alb. Să dea mai bine.

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Pune-ti background inchis.